KONST / Litografier / Litografier 7132236
nr 713 2236
Litografier
3 st, signerade, 57x80
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 september 2011
kl 20:02:58
600 kr
200 kr
300 kr
400 kr
550 kr
700 kr
850 kr
950 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr